bornova halı yıkama

BORNOVA HALI YIKAMA

İzmir halı yıkama firmaları arasında seçkin bir konumda olan Bornova halı yıkamada kalite yönetim sistemi prosesleri uygulanmaktadır. İzmirde Bornovada halı yıkama hizmeti almak isteyen bayanların beğenisini kazanarak bir marka haline gelmeyi başarmış olan Bornova halı temizleme bu başarısını sürekli iyileştirme anlayışı ile artırarak devam ettirmektedir. Bayraklıda da tanınan bir halı yıkama firması olan Bornova halı yıkama fabrikası başta Manavkuyu, Özkanlar, Evka3, Atatürk mahallesi, Osmangazi, Evka4, Erzene, Mansuroğlu, Kazım Dirik, Küçük Park, Büyük Park, Ege Üniversitesi lojmanlarıi Bornovadaki askeri lojmanlar olmak üzere sunmuş olduğu halı yıkama servis hizmetini yine Bayraklı semtleri olan Adalet ve Çiçek Mahallerindede sürdürmektedir. Yeşilova ve Çamdibi semtlerine halı yıkama servisi göndermektedir.

Bornova halı yıkamada Türkiye genelinde en kabul görmüş ve benimsenmiş yöntem ile yıkanan halılarınız Garmak Makina teknolojisi tarafından üretilen rulo santrüfüj makinasında katlamadan ve kırılmadan sıkılmaktadır.

El dokuma ve yün halılarınız hızlı yıka-hemen sık prensibine uygun olarak renkleri birbirine karıştırılmadan yıkanmaktadır. İzmirde halı yıkama firmaları arasında renk düzeltim işlemlerini yapabilen ender firmalardan biri olan firmamız amatör ve merdiven altı yerlerde yıkanması nedeni ile renkleri birbirine karışmış el dokuması ve yün halılarınızı tekrar eski haline getirebilmektedir.

Halı yıkama Bornova ailesi olarak sizlere sağlıklı bir yaşam sunmaya çalışıyoruz.
     izmir halı yıkama

Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetler | Kadınlara Özel | Fiyatlar | İletişim