Koltuk Yıkama

Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmetleri İçin 0 (232) 467 6060

İzmir Bornova Koltuk Yıkama

Koltuk takımı yıkama işlemi vakum gücü yüksek endüstriyel kullanım amacı ile üretilmiş koltuk yıkama makinaları ile evinizde gerçekleştirilir. Bu makinalar çift asenkron motorlara sahiptir. Bu sayede bir yandan suyu verirken diğer yandan koltuğun emmesine izin vermeden geri vakumlayarak koltuk yüzeyine temas etmesini ve beraberinde yüzeye yapışan kirleri de vakumlar. Koltuk yıkama hizmetlerimiz makinamızın içerisine yerleştirilen kimyasal haznesine hızlı leke sökme özellikli koltuk yıkama şampuanı olan ve aşırı köpüklenme önleyici Era 111 koltuk yıkama solüsyonu kullanılır. Koltuk kumaşının aralıksız olarak tüm yüzeyine su ve Era111 koltuk yıkama solüsyonu püskürtülür ve aynı zamanda vakumlanarak koltuğun yüzeyinin mümkün olduğunca kuru kalması sağlanır. Koltuk yıkama ve temizleme işinin doğası gereği yüzeyde minimal düzeyde nem kalacaktır. Bu nem yüzeyden hava durumuna bağlı olarak 4 saat ile 1 gün içerisinde ayrılır. Koltuğu sahip olduğu kire göre birkaç kez uygulanabilir. Koltuk yıkama hizmetini talep etmeyi düşündüğünüzde planlamanızı birkaç gün öncesinden yaparak bizi aramalı ve randevu almalısınız. Fabrikamızda halı yıkama yoğunluğunu programlayarak sizler için uygun bir zaman dilimi belirlemeli sizi ve bizden hizmet alan diğer müşterilerimizi mağdur etmeden düzenli bir şekilde hizmetimizi vermemiz için bu gereklidir.


Sağlık Bakanlığı Onaylı Naturel Koltuk Yıkama Solüsyonu Kullanıyoruz

Sağlık Bakanlığı ve Ege Üniversitesi parlaklık raporuna sahip koltuk yıkama solüsyonlarımız koltuk yıkama işlemleri esnasında oldukça etrafına mikropartikül yayılmasını engelleyerek çalıştırılması durumunda oldukça sağlıklı temizlik sağlayan kimyasal ürünlerdir. Çalışma esnasında solunmasını engellemek anlık sağlık sorunlarını engellemenin en doğru yolu olduğu için çalışma ortamında bizi yalnız bırakmanızı talep edeceğiz. Endüstriyel maske kullanmak koşuluyla çalışmalarımızı gerçekleştirir ve işlemlerimizi tamamlayacağız. Bunu gerçekleştirirken koltuklarınızın çevresindeki eşyalar ve duvarlarınız zarar görmeyecektir.


Koltuk Yıkama Hizmeti Aşamaları


1. Sipariş ve Randevu Alma

Her şey Bornova koltuk yıkama ya bir alo demenizle başlar. Kaydınız tarafımızca alınır ve belirlenen tarihte belirttiğiniz adreste ziyaret etmek üzere planlamalar yapılır.

2. Hazırlık - Ziyaret

Randevu sırasında alınan bilgilere göre hazırlıklar yapılır ve ziyaret gerçekleştirilir.


3. Leke tespit ve koruma ekipmanlarının takılması

Koltuklarınızın yıkanması için hazırlıklarımızı yaparız

4. Koltuk yıkama (Toz alma- Yıkama ve Vakumlama)

Tozların azaltılması için süpürge tutma işlemi yapılır. Ardından da ıslak -kuru yıkama makinası ile vakumlama işlemine başlanır.


5. Kuruma

Koltuklarınızın hızla kurutulması için herhangi bir sistem yoktur. Doğal yöntem olan buharlaşma ile kuruması beklenmelidir. Bu durum hava durumuna göre 4 saat ile 24 saat arasında sürmektedir. Biz bu süre içerisinde adresten ayrılırız.


Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmetleri İçin 0 (232) 467 6060