Bornova Halı Yıkama

Bornova Halı Yıkama Fabrikası Hakkında

2000 yılından bu güne dek halı yıkama sektörünün gelişimi için özel teknikler geliştirmiş, halı yıkama makinalarının geliştirilmesi için üreticilere ar-ge desteği sağlamış profesyonel bir halı yıkama şirketiyiz. Sahip olduğumuz 1200 m2 yarı açık halı temizlik parkuru ve toplamda 600 m2 halı kurutma odacıkları ile son teknoloji halı kurutma makinaları sayesinde oldukça hızlı temizlik gerçekleştiren halı yıkama firmasıyız.

Gerçek anlamda kaliteli, profesyonel halı yıkama işlemlerini tam otomatik halı yıkama makinalarında el değmeden yıkıyoruz. Gözümüz ile gördüğümüzden daha derininde kalan kirleri bile yüzeye çıkaran 0.80 mikron halı yıkama fırçaları ile hav arasında yıllarca saklanan kir, ölü böcekler ve hatta deri kalıntıları bile kurtulamıyor. Bu sayede verdiğimiz halı yıkama hizmetlerine en çok güvenen şirket oluveriyoruz. Çünkü biz, Bornova Halı Yıkama Fabrikası'yız.


Uzman ekibimiz ile iş başındayız !

Alanında yıllar içinde uzmanlaşmış, halının neresinde neden kaynaklı olduğu bilinmeyen sorunlarla bile günlük hayatta karşılaşmış ve sorunu çözüme ulaştırmış operatörlerimiz, kalite kontrol çalışanlarımız ve gelecek için planlama yaparken riskten asla korkmayan bir yönetim kadromuz ile bir ekibiz.

Yeri geldiğinde patronumuz bile dağıtıma çıkarlar. Çünkü müşterilerimiz en önemli varlığımızdır. Yeri geldiğinde stajyerlerimiz kurutma odalarındaki duruma göz atarken yeri geldiğinde kalite kontrol ekibimiz koruma kıyafetlerini giyerek halı yıkama ekibine destek olurlar. Çünkü biz bir ekibiz ve ne gerekiyorsa bunu yapmaya hazırız.


Halı Yıkama Hizmetleri İçin Doğru Seçim

Biz profesyonel bir halı yıkama fabrikasıyız. Yıllar içinde birçok krize göğüs germiş, çalışanlarını mağdur etmemiş, patrondan stajyere kadar tüm çalışanlarıyla eşit şekilde sıkıntılar ve sorunlar yaşamış, görmüş, tecrübe edinmiş kişilerin oluşturduğu bir firmayız.

Doğru seçimi yapmak denildiğinde sadece hizmetten bahsetmiyoruz. Boşvermeyen her adımı dikkatle izleyen ve başarmayı keyifli bir aile ortamında yaşayan, güç alan ve güç veren kişileriz. Biz dünyamızda yaşanabilecek her türlü keyifin adresiyiz. Örnek vermek gerekirse, işlerimizin hafiflediği dönemlerde birbirimize su atarak eğleniriz. Biz bu dünyadan keyif almasını bilen, çalışmanın sadece para kazanmak olduğunu düşünmeyen, kazandığımızı bölüşen ve bundan keyif alan insanlarız. Bu sebeple bizler doğru seçim olduğumuza inanıyoruz. Sadece para kazanmaya odaklanan halı yıkama firmalarına göre kaybetmeyi de, başarısızlıkları da kabul ederiz. Bizler elbette hata yapabiliriz. Ama hatamızı telafi etmeyi çok iyi biliriz.

Bize Güvenebilirsiniz

Halı yıkama denildiğinde sahip olunan temizlikten çok halılarına zarar verildiğini düşünen kadınlar gelir aklımıza. Merdiven altı halı yıkama firmaları ile çalıştığını fark etmeyen hanımlarımızın tek kurtuluş adresiyiz. Bize güvenebilirsiniz.

Bize güvenebilirsiniz. Çünkü tüm aşamalarımızda kalite kontrolü elden bırakmayan bir halı yıkama firmasıyız. Halılarınızı türlerine göre baskı ayarı yapan su sertliğini ölçen ve hava durumuna göre kuruma hesaplaması yaparak gerçek teslim süresi veren ilk halı yıkama firmasıyız. Halı yıkamanın kimyasıyız. Kimyasallarımızı bile özenle seçeriz. Sağlık bakanlığımızca onay verilmeyen hiçbir kimyasalı kullanarak geleceğimiz olan çocuklarımızı tehlikeye atmayız. Kostik bulundurmayan leke sökücüler kullanırız. Sizi ve sahip olduklarınızı severiz. Bu yüzden biz en güvenilir Bornova Halı Yıkama Fabrikası' yız. Hayatınızı baştan aşağıya değiştiremeyiz belki ama tüm mutluluklarınızı hijyenik halılarınız üzerinde yaşatabiliriz.

Kaliteli Halı Yıkama İçin 0 (232) 467 6060